Завершальний в 2024 році тренінг для учнів 9-11 класів Печеніжинського ліцею провели студент 6 курсу медичного факультету Олег Слободян (який є випускником даного закладу) та студенти 5 курсу – Андрій Витвицький, Владислав Водославський і Дарина Федорин. Варто зазначити, що загалом за 2024 студентами медичного факультету було проведено 31 тренінг для вчителів та учнів шкіл, серед них 15 в ліцеях м. Івано-Франківськ та 16 в навчальних закладах області. А тепер відпочиваємо і набираємося сил і сподіваємося, що в 2025 році вдасться повторити цей чудовий результат або навіть його перевершити.




