24 червня в «Атріумі ЦК» Івано-Франківського національного медичного університету відбулося урочисте вручення дипломів випускникам ОПП «Фізична терапія, ерготерапія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальність 227 Терапія та реабілітація, спеціалізація 227.01 Фізична терапія та ОПП «Фізична терапія, ерготерапія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальність 227.01 Фізична терапія, ерготерапія.

Розділити радісну подію з випускниками прийшли керівництво університету, викладачі, батьки та друзі.

Захід розпочався з вітального слова ректора ІФНМУ, доктора медичних наук, заслуженого лікаря України, професора Романа Яцишина, який привітав випускників із важливим етапом у житті та побажав їм професійних успіхів, натхнення й впевненості у власних силах.

Під час урочистостей до випускників також звернувся декан факультету наук про здоров’я Василь Іваночко. Він привітав молодих фахівців із завершенням навчання, побажав їм успішної реалізації у професії та зачитав наказ про присвоєння освітнього ступеня бакалавра випускникам освітньої програми.

Учасники заходу вшанували пам’ять полеглих захисників України хвилиною мовчання та висловили вдячність воїнам, завдяки мужності яких молодь має можливість навчатися, розвиватися та будувати майбутнє.
Святкову атмосферу доповнили музичні виступи, зокрема виконання патріотичної композиції «Ми – Україна!» студенткою другого курсу Діаною Білан.
Кульмінацією події стало вручення дипломів випускникам, які успішно завершили навчання та здобули омріяний фах. Для молодих спеціалістів цей день став символом завершення важливого етапу та початком нового професійного шляху.

Колектив Івано-Франківського національного медичного університету щиро вітає випускників та бажає їм успіхів у професійній діяльності, нових досягнень і невичерпної мотивації допомагати людям та зміцнювати систему охорони здоров’я України.
