15 травня 2026 року здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Терапія та реабілітація» за спеціалізацією «Ерготерапія» складали другий етап підсумкової атестації – обʼєктивний структурований клінічний іспит (ОСКІ).
Іспит відбувався на кафедрі фізичної терапії та ерготерапії. Здобувачі проходили 8 станцій ОСКІ, демонструючи практичні навички та застосовуючи клінічне мислення відповідно до клінічних сценаріїв.
Усі випускники продемонстрували високий рівень знань та вмінь, а також загалом усі успішно склали ОСКІ.
Попереду у здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Терапія та реабілітація» спеціалізації «Ерготерапія» ще один етап підсумкової атестації, публічний захист кваліфікаційних робіт. Бажаємо успіхів!






