В ІФНМУ закінчився другий етап підсумкової атестації – обʼєктивний структурований клінічний іспит (ОСКІ).

13-14 травня 2026 року 39 здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Терапія та реабілітація» за спеціалізацією «Фізична терапія» складали другий етап підсумкової атестації – обʼєктивний структурований клінічний іспит (ОСКІ).
Іспит відбувався у міжкафедральному начальному тренінговому симуляційному центрі ОСКІ. Здобувачі проходили 8 станцій ОСКІ, демонструючи практичні навички та застосовуючи клінічне мислення відповідно до клінічних сценаріїв.

Усі випускники продемонстрували високий рівень знань та вмінь, а також загалом усі успішно склали ОСКІ.
Попереду у здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Терапія та реабілітація» ще один етап підсумкової атестації, публічний захист кваліфікаційних робіт. Бажаємо успіхів!

Leave a Reply