Щиро вітаємо завідувача кафедри травматології, ортопедії і військової хірургії Івано-Франківського національного медичного університету, доктора медичних наук, професора Вадима Станіславовича Сулиму з отриманням Подяки від президента Національної академії медичних наук України Василя Лазоришинця. Високу відзнаку вручено за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну наукову та громадську діяльність, спрямовану на підтримку та утвердження авторитету української ортопедії і травматології на національному та міжнародному рівнях, а також з нагоди 90-річчя від дня заснування Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація ортопедів-травматологів».

Ця подяка є свідченням вагомого внеску професора Вадима Сулими у розвиток вітчизняної медичної науки, підготовку молодих фахівців, удосконалення сучасної ортопедії, травматології та військової хірургії. Колектив університету щиро вітає Вадима Станіславовича з почесною відзнакою та бажає міцного здоров’я, нових професійних звершень, наукового натхнення і подальших успіхів у служінні медицині та Україні!

