В понеділок, 11 травня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся захід «Шлях до безбар’єрності», присвячений стратегіям спілкування з людьми — носіями систем імплантованого слухопротезування.

Подію організували за участі представників РЦ «Моя надія». У залі засідань Вченої ради ІФНМУ учасники мали змогу почути живі історії, практичні поради та фахові рекомендації щодо підтримки й комунікації з людьми, які користуються кохлеарними імплантами та слуховими апаратами.

Здобувачі спеціальності «Терапія та реабілітація» бакалаврського та магістерського рівнів відвідали гостьову лекцію фахівців, під час якої ознайомилися з особливостями роботи з людьми з порушеннями слуху та сучасними підходами до формування безбар’єрного середовища.

Спікерками заходу стали голова ГО «Глухота не вирок», засновниця та директорка РЦ «Моя надія» Ольга Петрик, терапевтка мови та мовлення Христина Масляк, а також медична директорка РЦ «Моя надія», сурдологиня й аудіологиня Галина Ганцюк-Шутка.

Під час зустрічі учасники обговорили важливість формування безбар’єрного середовища, доступної комунікації та підтримки людей із порушеннями слуху в суспільстві.

Захід об’єднав студентів, викладачів і всіх охочих навколо ідеї інклюзивності та взаєморозуміння.
