4 травня свій поважний 70-річний ювілей відсвяткувала старший лаборант Центру біоелементології Олексин Марія Михайлівна

Марія Михайлівна – досвідчений фахівець, віддана своїй справі людина, яка упродовж багатьох років сумлінно працює на благо Університету та робить вагомий внесок у розвиток Центру біоелементології. Її професіоналізм, відповідальність і щирість здобули заслужену повагу колег і молодих науковців.

З нагоди ювілею щиро бажаємо Марії Михайлівні міцного здоров’я, довголіття, родинного затишку, благополуччя та невичерпної життєвої енергії. Нехай кожен день приносить радість, тепло і вдячність від людей, які поруч!

Університетська родина щиро вітає ювілярку та зичить їй ще багато щасливих і плідних років життя!

Leave a Reply