У межах проєкту «Освітній Upgrade» в ІФНМУ завершила роботу «Школа агентів змін у медичній освіті».
Реалізація цього освітнього курсу стала можливою завдяки групі викладачів ІФНМУ: Орині Децик, Наталії Чернюк, Володимиру Волошиновичу, Інні Марків, Анастасії Стефанишин, Тетяні Мізюк та Галині Козінчук. Ці викладачі пройшли навчання у різноманітних школах і на тренінгах Україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», а також у межах інших міжнародних програм.

Останнє, п’яте заняття було проведено у форматі академічного ретриту на тему «Практики резилієнтності» в приміщенні університетського наукового кафе «Академка». Кожен учасник мав змогу поділитися власним досвідом стресостійкості в сучасних умовах та обговорити практичні підходи до збереження професійного ресурсу.

Висловлюємо щиру подяку ректору Роману Яцишину, який підтримав ідею проведення школи та всебічно сприяв її реалізації.




