Кубок ІФНМУ з волейболу: напружена боротьба та перемога факультету наук про здоров’я

Протягом трьох тижнів на кафедрі фізичного виховання, спортивної медицини та ерготерапії тривали змагання з волейболу між студентами різних факультетів ІФНМУ на приз «Кубок ІФНМУ з волейболу» та в залік ІХ студентської Універсіади.

Для участі в змаганнях заявилося 5 команд: стоматологічного, медичного, дві команди іноземного факультету та факультету наук про здоров’я.

Команда іноземного факультету посилено готувалася і мріяла вибороти перше місце, але в результаті стала бронзовим призером.

У середу, 22.04.2026 року, у фіналі зустрілися команди стоматологічного факультету та факультету наук про здоров’я. До фіналу команди грали з трьох партій, а фінальна гра відбулася з п’яти партій — до трьох перемог.

Гра проходила з перемінним успіхом, і здавалося, що у стоматологів шансів більше, але в останній партії фортуна була на стороні суперників.

Отже, володарем Кубка і медалей за І місце стала команда факультету наук про здоров’я.

За команду виступили: Вовчук О., Юренюк А., Филипів І., Остапчук І., Єрмолаєва Ю., Волощук В.

Ці змагання з волейболу стали генеральною репетицією для нашої збірної перед іграми Всеукраїнської студентської ліги, груповий турнір якої прийматиме наш університет у понеділок, 27 квітня, з 11:00.

Leave a Reply