4 квітня 2026 року в спортивному комплексі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця проходив XVII чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів за правилами ФГСУ. Одночасно відбувався X відкритий Кубок України пам’яті Є.Ф. Гарнич-Гарницького.
Часті повітряні тривоги змусили наших студентів-гирьовиків у цей непростий час ще більше мобілізуватися, проявити максимум фізичних якостей і вольових зусиль та показати свої найкращі спортивні результати.
Хлопці змагалися протягом 10 хвилин у поштовху довгим циклом двох гир вагою 24 кг кожна, а дівчата — у ривку однієї гирі вагою 16 кг.
Команда ІФНМУ та фахового медичного коледжу за підсумками змагань здобула почесне III місце.
В особистому заліку чемпіонами та призерами змагань стали:
- I місце серед студентів, II місце Кубка України — Хорбута Вікторія, студентка 4 курсу, 24 групи фахового медичного коледжу;
- II місце серед студентів, III місце Кубка України — Хорбута Галина, студентка 3 курсу, 23 групи фахового медичного коледжу;
- III місце серед студентів, IV місце Кубка України — Плитус Святослав, майстер спорту з пауерліфтингу, студент-інтерн;
- III місце серед студентів, IV місце Кубка України — Приходько Ольга, студентка 4 курсу, 2 групи медичного факультету;
- IV місце серед студентів, IV місце Кубка України — Студент Юрій-Максим, студент 5 курсу, 7 групи медичного факультету;
- IV місце серед студентів, IV місце Кубка України — Брович Аліна, студентка 1 курсу, 3 групи медичного факультету.
Окремо відзначився:
- I місце серед ветеранів (відкритий Кубок України) та встановлення рекорду України серед ветеранів (279 підйомів) — Михальчук Роман, старший викладач кафедри фізичного виховання, спортивної медицини та ерготерапії.
Команда студентів-гирьовиків висловлює щиру подяку адміністрації університету та завідувачу кафедри фізичного виховання, спортивної медицини та ерготерапії за всебічну підтримку в організації поїздки на змагання.





