ІФНМУ долучився до EULAR National Scientific Societies Meeting 2026

У м. Афіни (Греція) відбулася зустріч EULAR National Scientific Societies Meeting 2026, яка об’єднала представників національних ревматологічних товариств з різних країн Європи для обговорення актуальних напрямів розвитку галузі та зміцнення міжнародної співпраці.

Івано-Франківський національний медичний університет на заході представляла викладачка університету Богдана Доскалюк, яка взяла участь у зустрічі як представниця України від асоціації EMEUNET.

У межах заходу було представлено окремі ініціативи української ревматологічної спільноти, а також проведено низку робочих обговорень із колегами з інших країн. Зокрема, йшлося про можливості розвитку спільних наукових проєктів у сфері ревматології та автоімунних захворювань, підготовку спільних публікацій і подання міжнародних грантових заявок.

Окрема увага була приділена питанням залучення молодих науковців до міжнародних професійних мереж, зокрема EMEUNET, а також пошуку ефективних форматів підтримки їхньої участі у європейських дослідницьких та освітніх ініціативах.

Також учасники обговорили сучасні підходи до організації наукових конференцій та освітніх програм для молодих дослідників. Отримані під час зустрічі напрацювання можуть бути використані для вдосконалення відповідних заходів в Україні та посилення інтеграції університету у міжнародний науковий простір.

Leave a Reply