В ІФНМУ провели І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Гігієна та екологія”

На кафедрі гігієни та екології 17 березня 2026 р. проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Гігієна та екологія”. До складу журі входили: завідувач кафедри, доктор медичних наук, професор Михайло МІЗЮК, кандидат медичних наук, доцент Зоряна СУСЛИК, кандидат медичних наук, доцент Володимир ДЕРПАК, асистент Ірина ТОКАР.

В олімпіаді брали участь 14 студентів: студент 1 курсу факультету наук про здоров’я ОПП «Фізична терапія» Юрій ЯШАН (група ФТ 3.1), студенти 2 курсу медичного факультету ОПП “Медицина” Соломія АСМОЛОВСЬКА (група М6), Юлія СЕНИЧКО (група М6), Яна СЕМЕРЕНКО (група М6), Анастасія ПІСАК (група М6), Емілія ПАВЛІК (група М6), Богдан АНТОНЕВИЧ (група М8), Назар ПШЕТАКОВСЬКИЙ (група М8), Надія АНДРЄЄВА (група М8); студенти 3 курсу медичного ОПП «Медицина» Каріна АНДРІЙЧУК (1 група), Софія ПРИСЯЖНЮК (1 група), Андрій ЛОМАКО (2 група); студенти 4 курсу (скорочений строк навчання): Христина ВІСТОВСЬКА (82 група), Юлія ГЛАДКА (ДАЛИБОЖИК) (82 група). Комплексне завдання складалося з тестового контролю та розв’язування ситуаційної задачі.


Студенти показали високий рівень теоретичної та практичної підготовки. Переможці отримали грамоти І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади:
1 місце – Юлія ГЛАДКА (ДАЛИБОЖИК) (4 курс 82 група);
2 місце – Христина ВІСТОВСЬКА (4 курс 82 група), Каріна АНДРІЙЧУК (3 курс 1 група);
3 місце – Софія ПРИСЯЖНЮК (3 курс 1 група), Надія АНДРЄЄВА (2 курс 8 група), Юлія СЕНИЧКО (2 курс 6 група).

Leave a Reply