Засідання Медико-біологічної комісії осередку НТШ в ІФНМУ

В Івано-франківському національному медичному університеті відбудеться засідання Медико-біологічної комісії осередку Наукового товариства ім. Т.Шевченка.
До участі запрошуються науково-педагогічні працівники, молоді вчені, аспіранти, здобувачі освіти та всі зацікавлені у розвитку медико-біологічної науки.
📅 Дата:
13 березня 2026 року
Час: 12.00
📍 Місце проведення:
Центральний корпус ІФНМУ
(зал засідань ІФНМУ, 2-й поверх)
Програма засідання подана нижче.

Leave a Reply