В ІФНМУ відбулося засідання Вченої ради

У вівторок, 24 лютого, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулося засідання Вченої ради.

На початку заходу ректор ІФНМУ професор Роман Яцишин вручив диплом доктора філософії Олесю Тесленку.

Голова Вченої ради професор Микола Островський оголосив подання Регіональної ради Святого Пантелеймона та виніс на голосування:

– кандидатуру завідувача кафедри травматології, ортопедії і військової хірургії, д.мед.н., професора Сулиму Вадима Станіславовича для участі в конкурсі на отримання відзнаки за професіоналізм і милосердя «Орден Святого Пантелеймона» у номінації «Найкращий лікар – еталон професії»;

– кандидатуру професора кафедри хірургічних хвороб Сабадоша Ростислава Васильовича для участі в конкурсі на отримання відзнаки за професіоналізм і милосердя «Орден Святого Пантелеймона» у номінації «Новатор охорони здоров’я».

Після цього зі своїми доповідями виступили проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи Тарас Кобрин та вчений секретар Наталія Леочко.

На порядок денний було висунуто такі питання:

1. Про присвоєння вчених звань.

2. Про стан лікувальної роботи в університеті в 2025 році та нові завдання на поточний рік.

3. Різне.

Також учасники засідання обговорили питання, що стосувалися створення разової ради при ІФНМУ для проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії, подання кандидатур на здобуття стипендії Кабінету Міністрів для молодих вчених, висунення кандидатури на призначення стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти, затвердження оновленої редакції «Стратегії інтернаціоналізації Івано-Франківського національного медичного університету на 2026-2030 рр.», надання академічних відпусток і рекомендації до друку навчального посібника та журналу.

Leave a Reply