Викладачки кафедри педіатрії – професорка Ірина Лембрик, доцентки Орися Цицюра, Олександра Жиляк, Тетяна Шатинська, Ганна Дутчак взяли участь в щорічній науково- практичній конференції з міжнародною участю “Медична симуляція- погляд у майбутнє”, що проходила 19-20.02.26 року в м.Чернівці зі стендовими доповідями, присвяченими розвитку м’яких навичок (емоційний інтелект, професійна комунікація під час складання симуляційних сценаріїв). Викладачки поділилися своїми міркуваннями щодо майбутнього розвитку медичної освіти в контексті викликів сьогодення (робота в команді, застосування інноваційних технологій, підготовка висококваліфікованих кадрів, актуальність сценарію виживання в екстремальних умовах).

