Продовжується проведення. Цього разу команда медичного факультету ІФНМУ завітала на Косівщину в Яблунівську територіальну громаду.

Правил проведення серцево-легеневої реанімації навчали студентів з 4 навчальних закладів:
- Стопчатівський ліцей
- Середньоберезівський ліцей
- Уторопський ліцей
- Яблунівський ліцей імені Івана Франка

Тренінг проводили студенти Владислав Водославський, Марія Паньків та Юлія Ковальчук під керівництвом заступника декана медичного факультету Андрія Процика. Всього у навчанні взяли участь близько 130 учнів.

Дякуємо за організацію проведення тренінгу начальнику відділу освіти Яблунівської селищної ради ОТГ Ірині Курʼянській!
