Випускники-фармацевти заочної форми навчання успішно пройшли усі сходинки атестації випускників і очікують омріяних дипломів

Атестація випускників заочної форми навчання на ОПП “Фармація, промислова фармація” розпочалася 20 січня поточного року складанням ІІ етапу Єдиного державного кваліфікаційного іспиту КРОК 2. Цей етап подолали усі здобувачі, хто прийняв у ньому участь. Середній бал курсу – 78,91%, найкращий результат показали Софія Фелезюк (Яковів) та Анна Юрків (по 88,7%).

Особливістю цьогорічної атестації було те, що результат Кроку від Центру тестування надійшов аж по закінченні наступних її етапів.
На другому етапі – Об’єктивному структурованому практичному іспиті, який відбувався 27 і 28 січня – випускники демонстрували ступінь оволодіння програмними результатами навчання в умовах, максимально наближених до реальних на базі НПЦ “Фармація”. І тут випускники-заочники виявили свою готовність до майбутньої професії, оскільки загальний бал ОСПІ становив 4,06 (159,45); якісна успішність – 64,8%. Найкращі результати продемонстрували Софія Пташник (195,3) і Ярина Пилипій (192). ОСПІ забезпечували 3 випускові кафедри: фармацевтичного управління, технології ліків та фармакогнозії (завідувач – професор Андрій Грицик); хімії, фармацевтичного аналізу та післядипломної освіти (завідувач – професор Андрій Стецьків); клінічної фармакології та клінічної фармації (завідувачка – професорка Ірина Купновицька).

На третьому етапі атестації випускників, який відбувався 30.01-03.02.2026 р., здобувачі мали прилюдний захист виконаних кваліфікаційних (магістерських) робіт. Усі випускники дуже успішно пройшли і цей етап із середнім балом – 4,66 (177,24). Найкраще справились з цією складовою Галина Григорак (191), Соломія Прокіпчин і Роксолана Стасюк (по 189 балів).

Цьогоріч Екзаменаційну комісію очолив завідувач кафедри фармакології професор Юрій Попович. Окрім завідувачів випускових кафедр, до її складу увійшли 3 представниці практичної фармації, а саме: Начальниця Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області Надія Шпур, завідувачка ТОВ “Аптека “Центорія” Ярослава Самборська, Дивізійна директорка мережі аптек “Подорожник” Іванна Найдич. Екзаменаторами, окрім доцентів випускових кафедр, були багаторічний заступник директора ТОВ “Барва”, к.тех.н. Василь Межиброцький, кураторка навчальних аптек мережі “Подорожник” Ольга Кравчук, завідувачка аптеки ТОВ “МІФ”, к.фарм.н. Олександра Максименко. На атестації дуже успішно працював секретаріат під керівництвом доцента Дмитра Мельника.

Як зазначила деканеса фармацевтичного факультету Ірина Федяк, попри всі негаразди сьогодення, вручення омріяних дипломів випускникам заочної форми навчання відбудеться у п’ятницю 13.02.2026 р. о 11 год у 2 аудиторії Центрального корпусу ІФНМУ.
Запрошуємо університетську родину розділити радість закінчення навчання наших випускників!

Leave a Reply