В ІФНМУ відбулося засідання Вченої ради

У четвер, 29 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулося засідання Вченої ради.

На початку заходу ректор ІФНМУ Роман Яцишин вручив дипломи доктора філософії Зоряні Тиліщак і Вікторії Резнік.

Після цього зі своїми доповідями виступили вчений секретар Наталія Леочко, голова нагородної комісії Ігор Шевчук та ректор ІФНМУ Роман Яцишин.

На порядок денний було висунуто такі питання:

  1. Про обрання на вакантні посади.
  2. Про присвоєння вчених звань.
  3. Про присвоєння почесного звання «Заслужений лікар України».
  4. Про підсумки роботи колективу Університету в осінньому семестрі 2025-2026 навчального року та нові завдання на весняний семестр.
  5. Різне.

Також учасники засідання обговорили питання, що стосувалися створення разової ради при ІФНМУ для проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії; затвердження списку науково-педагогічних працівників навчально-тренінгового центру за напрямком «Лабораторія клінічного мислення», списку учасників «Семінару надзвичайних викладачів», навчальних програм, положення про безперервний професійний розвиток лікарів в ІФНМУ, концепції для започаткування навчання на післядипломному етапі за спеціальністю «Фізична та реабілітаційна медицина»; надання академічної відпустки та відрахування з аспірантури; рекомендації до друку робочих зошитів, навчально-методичного та навчальних посібників.

Leave a Reply