У четвер, 29 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулося засідання Вченої ради.
На початку заходу ректор ІФНМУ Роман Яцишин вручив дипломи доктора філософії Зоряні Тиліщак і Вікторії Резнік.


Після цього зі своїми доповідями виступили вчений секретар Наталія Леочко, голова нагородної комісії Ігор Шевчук та ректор ІФНМУ Роман Яцишин.
На порядок денний було висунуто такі питання:
- Про обрання на вакантні посади.
- Про присвоєння вчених звань.
- Про присвоєння почесного звання «Заслужений лікар України».
- Про підсумки роботи колективу Університету в осінньому семестрі 2025-2026 навчального року та нові завдання на весняний семестр.
- Різне.
Також учасники засідання обговорили питання, що стосувалися створення разової ради при ІФНМУ для проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії; затвердження списку науково-педагогічних працівників навчально-тренінгового центру за напрямком «Лабораторія клінічного мислення», списку учасників «Семінару надзвичайних викладачів», навчальних програм, положення про безперервний професійний розвиток лікарів в ІФНМУ, концепції для започаткування навчання на післядипломному етапі за спеціальністю «Фізична та реабілітаційна медицина»; надання академічної відпустки та відрахування з аспірантури; рекомендації до друку робочих зошитів, навчально-методичного та навчальних посібників.





