Вдячність, що лікує

Лікарі-інтерни освітньої частини інтернатури кафедри стоматології ІФНМУ разом із викладачами вкотре продовжили добру традицію — захід «Вдячність донорам Прикарпаття».
Під керівництвом доцента Олени Бульбук майбутні стоматологи не лише відпрацьовували клінічні навички, а й робили справу з глибоким людським сенсом.

У межах заходу донорам було надано:
детальний огляд ротової порожнини;
професійну гігієну;
терапевтичне лікування дефектів твердих тканин зубів;
консультації щодо подальшого хірургічного чи ортопедичного лікування.


Для команди було важливо не лише надати якісну стоматологічну допомогу, а й подякувати людям, які щодня рятують життя інших.
Ця ініціатива є яскравим прикладом того, як в ІФНМУ поєднуються професіоналізм, навчання через практику та цінності людяності та вдячності.

Саме так формується медицина людяності і вдячності.

IFNMU #ІФНМУ #медичнийуніверситет #вступ2026 #інтернатура

Leave a Reply