Сьогодні, 11 грудня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася робоча зустріч ректора ІФНМУ Романа Яцишина з директором Департаменту стандартів у сфері охорони здоров’я ДП «Державний експертний центр МОЗ України» Михайлом Бабенком та завідувачем кафедри організації та економіки фармації Констянтином Косяченком.

До обговорення долучилися також викладачі та працівники університету.

Під час зустрічі сторони обговорили низку важливих питань, зокрема підвищення якості медичної освіти, удосконалення навчальних програм, інтеграцію сучасних підходів у підготовку студентів та перспективи розвитку освітньої й наукової співпраці.

Окрему увагу приділили обговоренню стандартів у сфері охорони здоров’я та можливості більш тісної взаємодії між університетом і Державним експертним центром у формуванні професійних компетентностей майбутніх медиків та фармацевтів.

За результатами зустрічі був підписаний Меморандум про взаємодію та співпрацю між Івано-Франківським національним медичним університетом та Державним підприємством «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України». Документ передбачає спільну реалізацію освітніх, аналітичних та наукових проєктів, обмін досвідом.

Партнерство має на меті підвищення рівня медичної освіти, розширення можливостей для студентів і викладачів та посилення ролі університету у формуванні фахівців, які відповідатимуть потребам сучасної системи охорони здоров’я. Також вирішення проблеми фармацевтичної освіти, залучення абітурієнтів на цей напрямок медичної освіти.
