Відбулося засідання циклової методичної комісії ОПП «Громадське здоров’я» ІФНМУ. Голова ЦМК, професорка Орина Децик поділилася досвідом, отриманим на 18 Європейській конференції з громадського здоров’я «Investing for sustainable health and well-being», яка відбулася 11-14 листопада 2025 року в м. Гельсінкі (Фінляндія).

Представила концепцію розвитку системи громадського здоров’я згідно вітчизняного стандарту освіти та рамки компетентностей ВООЗ-Асоціації шкіл громадського здоров’я Європейського регіону (WHO-ASPHER). В обговоренні взяли участь всі члени комісії, визначено завдання на найближчий період, ухвалено рішення представити на громадське обговорення проєкт ОПП «Громадське здоров’я» для другого (магістерського) рівня здобувачів вищої освіти до кінця січня 2026 року.


