ІФНМУ провів заняття з домедичної допомоги для понад 300 школярів

Команда медичного факультету завершила цикл тренінгів з домедичної допомоги у листопаді.

Цього разу відвідали Білооославський ліцей імені Марійки Підгірянки. Студенти Владислав Водославський та Андрій Світящук під керівництвом заступника декана Андрія Процика навчали учнів алгоритмів серцево-легеневої реанімації та зупинки кровотечі.

Загалом за листопад студентами та викладачами ІФНМУ було проведено 10 тренінгів та навчено понад 300 школярів.

Leave a Reply