Проміжна атестація у лікарів-інтернів ортопедів-травматологів

Наступний – проміжний етап подолали! Ще один щабель до того, як стануть наші інтерни-ортопеди – спеціалістами.

– Практичні навички – прості?

– Так. Але їх будете виконувати майже щодня.

– Це ми вміємо. Давайте складніше.

Співбесіда. От тут складно. Чому? Питаємо для розуміння: Чи зуміли ми сформувати клінічне мислення? Над цим працювали викладачі універу шість років. Прикладні науки – всьому базис. «

А яке кровопостачання, а який механізм виникнення?». Звісно, є над чим працювати. Тепер – на заочну базу. Ану покажіть усім, що ми навчили? Працюємо. Наш фах зараз в особливому попиті!

Leave a Reply