17 листопада – цю дату добре знає кожен студент.
Це Ваш день — день тих, хто вміє поєднувати пари, роботу, каву опівночі, дедлайни та мрії про велике майбутнє. Ви приносите драйв, нові, цікаві ідеї та сміливість змінювати світ навколо себе.
До Дня студента міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вручив грамоти та подяки найактивнішим і найуспішнішим представникам студентської спільноти міста. Серед нагороджених — студенти Івано-Франківського національного медичного університету.

Грамотою нагороджений:
Водославський Владислав Олегович – студент 6 курсу медичного факультету.

Подякою нагороджені:
Витвицький Андрій Юрійовиу – студент 6 курсу медичного факультету;
Крутофіст Ольга Ігорівна – студентка 5 курсу стоматологічного факультету.

Під час урочистості міський голова побажав студентам легких сесій , крутих можливостей, яскравих емоцій та людей поруч, з якими хочеться рости й творити. Хай кожен день приносить нові відкриття, а мрії сміливо стають цілями .
Щиро вітаємо студентів нашого університету із заслуженими відзнаками! Бажаємо нових перемог, подальшого натхнення та досягнення нових професійних вершин!

