14 листопада 2025 року в фазовому медичному коледжі ІФНМУ відбулася інформаційно-профілактична зустріч на тему «Кіберзлочинність та безпека в мережі» за участю представників правоохоронних органів — департаменту кіберполіції Національної поліції України. Захід провела підполковник НПУ Юлія Коржинська, оперуповноважена відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області.

Під час зустрічі студенти дізналися про найпоширеніші види інтернет-шахрайства: фішингові сайти, фейкові онлайн-магазини, викрадення акаунтів у соціальних мережах, схеми псевдо «виграшів» та інші сучасні загрози. Окремий акцент спікерка зробила на кібергігієні — базових правилах, що допомагають убезпечити персональні дані в цифровому середовищі.

Також підполковник звернула увагу на можливості офіційного порталу «Брама», де кожен користувач може перевірити підозрілий вебсайт, повідомити про випадки онлайн-шахрайства та отримати корисну інформацію з кібербезпеки.
Студенти коледжу отримали низку практичних порад, що допоможуть відповідально та безпечно користуватися інтернетом у повсякденному житті.


