В ІФНМУ відбулося засідання Вченої ради

У вівторок, 30 вересня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулося засідання Вченої ради.

На початку заходу ректор ІФНМУ Роман Яцишин вручив грамоти Івано-Франківської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, ініціативу, наполегливість у роботі, значний особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти України заступнику директора з виховної роботи фахового медичного коледжу ІФНМУ Володимиру Левандовському, заступниці директора з навчальної роботи фахового медичного коледжу ІФНМУ Світлані Шулепі та завідувачці фармацевтичного відділення фахового медичного коледжу ІФНМУ Лідії Вовк.

Після цього зі своїми доповідями виступили заступник ректора з соціально-економічного розвитку та господарської діяльності Іван Семанюк, голова комісії з внутрішнього аудиту, заступниця голови Вченої ради Орина Децик та вчений секретар Наталія Леочко.

На порядок денний було висунуто такі питання:

  1. Про присвоєння вченого звання «Доцент».
  2. Про підготовку корпусів Університету до опалювального сезону та забезпечення житлово-побутових умов студентів та навчальної бази ІФНМУ.
  3. Про роботу ННІПО ІФНМУ: досягнення та перспективи.
  4. Різне.

Також учасники засідання обговорили питання, що стосувалися висунення кандидатів на здобуття стипендії міського голови м. Івано-Франківська для наукових та науково-педагогічних працівників; досягнутих результатів стипендіатів Кабінету Міністрів України; затвердження навчальних програм і положення про проведення практики; рекомендації до друку методичних матеріалів, матеріалів для проведення ОСПІ, монографії, журналу та щоденників практики; уточнення назви теми дисертації; надання та продовження академічних відпусток; відрахування з навчання.

Leave a Reply