23-26 вересня 2025 року в м. Києві відбувся XXVI Національний конгрес кардіологів України. Уся кардіологічна спільнота держави зібралася разом, щоб поділитися передовими науковими досягненнями та новітньою клінічною практикою. На конгресі були висвітлені нові Настанови Європейського кардіологічного товариства, які двома тижнями раніше були презентовані в Мадриді. Традиційно науковці ІФНМУ – проф. Нестор Середюк, проф. Сергій Федоров, проф. Роксолана Нестерак, доц. Володимира Совтус, – взяли участь у роботі численних секцій, де виступили з результатами власних досліджень.




