Навчання з домедичної допомоги продовжується!

Команда ІФНМУ провела тренінг в рамках безпекового табору для дітей з прифронтових Одещини і Харківщини у місті Яремча, організований БФ “Чисті Серцем”. Навчання з серцево-легеневої реанімації та зупинці кровотечі відбувалось у цікавій ігровій формі для легшого сприйняття дітьми. Тренінг провели студенти медичного факультету Владислав Водославський, Ольга Курʼянська та Юлія Ковальчук під керівництвом заступника декана Андрія Процика.

Leave a Reply