Випускники-інтерни з 2025 року зможуть отримати 200 000 гривень підтримки від держави

Лікарі, які починаючи з 2025 року закінчили інтернатуру в одному з 20 державних закладів вищої освіти, підпорядкованих МОЗ або МОН, можуть отримати 200 000 гривень одноразової допомоги.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я.

Вона надаватиметься у період дії воєнного стану лікарям, які після завершення інтернатури уклали договір на роботу лікарем щонайменше на три роки у медзакладі державної або комунальної форми власності:

  • у сільській місцевості або
  • на прифронтових територіях.

Ініціатива уряду підтримує молодих лікарів, які обирають працювати там, де медична допомога особливо потрібна.

Як отримати таку допомогу – розповідаємо нижче.

Leave a Reply