Студент ІФНМУ представив університет в програмі EHA “Lighting the Flame 2025” у Будапешті

Ми з гордістю хочемо поділитись, що Асвін Діпак, студент факультету підготовки іноземних громадян Івано-Франківського національного медичного університету (ІФНМУ), нещодавно взяв участь у престижній програмі Lighting the Flame 2025, організованій Європейською гематологічною асоціацією (EHA) в Будапешті, Угорщина.

Протягом чотирьох днів учасники мали змогу поспілкуватися з провідними гематологами, медичними фахівцями та студентами з різних країн Європи. Програма включала високопрофесійні воркшопи з таких тем, як анемія, лімфома, дитяча гематологія, мієлоїдні новоутворення та детальні клінічні кейси.

У своїх враженнях від участі в заході Асвін зазначив:

«Програма була справді надихаючою. Я мав честь представляти наш університет і встановити нові зв’язки з іноземними колегами та менторами. Цей досвід зміцнив моє захоплення гематологією та мотивував мене розглядати цю галузь як майбутню професію. Я також мав можливість відвідати медичні установи Угорщини та побувати на екскурсіях в лікарні і лабораторії Університету Земмельвейса.»

Ми щиро вітаємо нашого студента та дякуємо йому за гідне представлення ІФНМУ на міжнародному рівні, бажаючи подальшого професійного та особистісного зростання.

Leave a Reply