1 липня стартувала Фахова школа «Фармація в дії: тренди, кейси, інструменти»! Це унікальний освітній простір, де знання зустрічаються з практикою, а навчання — з натхненням.
Зі вступним словом до учасників звернулися проректор з науково-педагогічної роботи, стратегічного розвитку та інновацій Івано-Франківського національного медичного університету доцент Олександр БУЛЬБУК, завідувач кафедри фармацевтичного управління, технології ліків та фармакогнозії ІФНМУ професор Андрій ГРИЦИК, голова правління «Вінницької обласної асоціації фармацевтів «Cum Deo», заслужений працівник фармації України Лариса ПРОСЯНИК, які підкреслили важливість постійного професійного розвитку молодих фахівців та необхідність поєднання знань із практикою.






Перший день Фахової школи пройшов надзвичайно насичено! Учасники отримали цінну інформацію, обговорили актуальні кейси та мали можливість поділитися власним досвідом.
З доповідями виступили:
· Анна СІНІЧЕНКО, канд. фарм. наук, доцент кафедри фармацевтичного управління, технології ліків та фармакогнозії ІФНМУ — «Фармацевтична опіка при опіках»;
· Любов ГРИЦИК, канд. фарм. наук, доцент кафедри хімії, фармацевтичного аналізу та післядипломної освіти ІФНМУ — «Харчові токсикоінфекції та діарейний синдром в практиці фармацевта»;
· Андрій ЗЕЛІНСЬКИЙ, заступник голови правління з правових питань «Вінницької обласної асоціації фармацевтів «Cum Deo», здобувач Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України — «Організаційно-правові аспекти взаємодії фармацевтів із споживачами»;
· Лілія ТУЗІН, PhD-здобувач, асистент кафедри фармацевтичного управління, технології ліків та фармакогнозії ІФНМУ — «Фармацевтична опіка при алергії».



Щиро дякуємо всім спікерам за змістовні доповіді, а учасникам — за активність, цікаві дискусії та професійне спілкування! Попереду — нові теми, корисні кейси, інтерактивні зустрічі та яскраві фахові дискусії.
Разом формуємо сучасну українську фармацію!
