Сьогодні, 27 червня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулося засідання Вченої ради.
На початку засідання ректор ІФНМУ Роман Яцишин вручив диплом почесного професора ІФНМУ Ярославу Багрію, диплом доктора філософії Василю Василюку, а також атестати доцента Юлії Боднарчук, Олені Гринів, Тетяні Грицюк, Богдані Доскалюк, Ользі Заяць, Миколі Островському та Вікторії Романусі.
Після цього зі своїми доповідями на Вченій раді виступили голова нагородної комісії Ігор Шевчук, вчений секретар Наталія Леочко та голови екзаменаційних комісій – Ігор Шевчук, Ігор Головчак, Ярослав Семкович, Юрій Попович, Галина Проць, Марія Аравіцька, Ольга Петрик, Наталія Ружило, Віталій Глов’як.
На порядок денний було висунуто такі питання:
- Про присвоєння почесного звання «Заслужений лікар України» професору Ростиславу Сабадошу.
- Підсумки атестації випускників ІФНМУ 2025 року.
- Різне.
Окрім цього, учасники засідання обговорили питання, що стосувалися затвердження концепції розвитку програми менторства в ІФНМУ, сертифікатів курсу «Штучний інтелект у медичній освіті: від теорії до практики», рекомендацій до друку журналів, начальних посібників, навчально-методичного посібника, робочих зошитів та матеріалів науково-практичної конференції, надання академічних відпусток, подовження термінів навчання, відрахування здобувачів освіти, уточнення тем дисертацій, змін у складі разових рад, затвердження навчальних програм, рекомендації на наукову роботу та призначення іменних стипендій на осінній семестр 2025/2026 навчального року.

















