17-20 червня в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Фізична терапія, ерготерапія». Цьогоріч до атестації було допущено 79 студентів.
Атестація включала складання комплексного практично-орієнтованого іспиту з чотирьох дисциплін: «Фізична терапія, ерготерапія при захворюваннях нервової системи»; «Травматологія та ортопедія за професійним спрямуванням»; «Фізична терапія, ерготерапія при захворюваннях внутрішніх органів»; «Фізична терапія, ерготерапія та реабілітаційні технології».
Голова екзаменаційної комісії — професорка кафедри терапії, реабілітації і морфології Карпатського національного університету імені Василя Стефаника ім. В. Стефаника, фізичний терапевт, лікар фізичної та реабілітаційної медицини Марія Аравіцька.
Цього року атестація тривала чотири дні замість традиційних трьох, що було зумовлено особливостями графіка складання іспитів та територіальними чергами перед проходженням «КРОКу».
Особливістю цьогорічної атестації стало те, що вперше участь у ній взяли студенти, які навчались за скороченою програмою: ті здобувачі освіти, що вступили одразу на другий курс та завершили повний цикл навчання за три роки. Попри інтенсивність програми, студенти продемонстрували належний рівень знань та практичної підготовки.
Професія фізичного терапевта набуває особливої актуальності в умовах війни. Випускники ІФНМУ — це майбутні фахівці, готові підтримати пацієнтів у найважчі моменти: коли боляче, коли складно, коли потрібно знову навчитися ходити, рухатись і жити.












