18–19 червня 2025 року у фаховому медичному коледжі Івано-Франківського національного медичного університету відбулася підсумкова атестація здобувачів фахової передвищої освіти за освітньо-професійною програмою «Стоматологія ортопедична».
Іспит проходив у формі виконання трьох завдань, спрямованих на перевірку володіння ключовими клінічними навичками, а також здатності студентів застосовувати здобуті знання в умовах, наближених до реальної професійної діяльності. Такий формат дозволив повноцінно оцінити рівень фахової підготовки здобувачів освіти та їх професійну компетентність.
Головою екзаменаційної комісії була к.м.н., доцент кафедри стоматології післядипломної освіти – Галина Парасюк
До складу екзаменаційної комісії увійшли:
• проф. Зіновій Ожоган – доктор медичних наук, завідувач кафедри ортопедичної стоматології ІФНМУ;
• к.м.н. Олександр Бульбук – проректор з науково-педагогічної роботи, стратегічного розвитку та інновацій ІФНМУ;
• Віталій Глов’як – директор фахового медичного коледжу ІФНМУ;
• Володимир Рипан – завідувач зуботехнічного відділення фахового медичного коледжу ІФНМУ;
• Олег Кошкін – доктор філософії, асистент кафедри ортопедичної стоматології.
До складу екзаменаторів увійшли досвідчені викладачі та фахівці у сфері стоматології. Зокрема, участь в оцінюванні знань взяли наші стейкхолдери:
• Іван Подгенза – засновник зуботехнічної лабораторії «Podgenza DentalLab»;
• Ілля Сабан – керівник цифрової зуботехнічної лабораторії «FrankoLab”
Випускники гідно представили результати свого навчання, продемонструвавши належний рівень знань, умінь та професійного мислення. Високі результати, показані під час атестації, є підтвердженням якісної підготовки та тісної співпраці між закладом освіти й представниками стоматологічної практики.










