Випускники фармацевтичного факультету успішно склали підсумкову атестацію та готуються до вручення дипломів

На фармацевтичному факультеті Івано-Франківського національного медичного університету завершився важливий етап — підсумкова атестація випускників.

Позаду п’ять років напруженого навчання, підсумкові модульні контролі, заліки, практики. Студенти успішно склали два етапи Єдиного державного кваліфікаційного іспиту — КРОК 1 і КРОК 2 «Фармація», відповідно після третього та п’ятого курсів. Завершено підготовку та складання Об’єктивного структурованого практичного іспиту, написано та захищено кваліфікаційні (магістерські) роботи.

Окрім навчання, ці випускники активно долучались до волонтерської діяльності: брали участь у виготовленні лікарських засобів для потреб військових, організовували збір коштів на закупівлю інгредієнтів і пакувальних матеріалів.

Сьогодні випускники фармацевтичного факультету 2025 року запрошують усіх охочих розділити з ними урочистий момент вручення дипломів. Захід відбудеться у внутрішньому дворику центрального корпусу ІФНМУ об 11:00. Запрошуємо приєднатися до святкування, щоб разом побажати молодим фахівцям професійного зростання, особистого щастя та найшвидшої Перемоги України!

Leave a Reply