В ІФНМУ в новому форматі розпочалася атестація випускників спеціальності «Медсестринство»

Сьогодні, 16 червня, у Фаховому медичному коледжі Івано-Франківського національного медичного університету стартувала підсумкова атестація здобувачів освіти за спеціальністю 223 «Медсестринство», освітньо-професійна програма – «Сестринська справа».

Цьогоріч вперше іспит проводиться на базі Центру об’єктивного структурованого клінічного іспиту (ОСКІ) — сучасного симуляційного простору, що дозволяє відтворювати клінічні сценарії та здійснювати всебічну перевірку практичних навичок майбутніх фахівців у максимально наближених до реальності умовах.

Голова екзаменаційної комісії — Тарас Кобрин.

Ректор ІФНМУ Роман Яцишин завітав, щоби особисто ознайомитися з перебігом іспиту, який уперше проходить у новому, очному форматі.

За результатами першого дня іспиту випускники продемонстрували впевненість у професійних діях, ґрунтовні теоретичні знання та належний рівень фахової підготовки, що свідчить про ефективність навчального процесу та відповідальне ставлення здобувачів до майбутньої професії.

Leave a Reply