На фармацевтичному факультеті триває атестація випускників

Упродовж поточного тижня на ОПП “Фармація, промислова фармація” проходить підсумкова атестація під головуванням завідувача кафедри фармакології, професора Юрія Поповича.

У понеділок і вівторок, 9 і 10 червня поточного року 38 студентів випускного курсу денної форми навчання складали Об’єктивний структурований практичний іспит (ОСПІ). ОСПІ проходив на 10 станціях Навчально-практичного центру “Фармація” та об’єднав 5 випускних дисциплін: управління та економіку у фармації, технологію ліків, фармакогнозію (забезпечує кафедра під керівництвом д.фарм.н., професора Андрія Грицика), фармацевтичну хімію (забезпечує кафедра на чолі із д.хім.н., професором Андрієм Стецьківим), клінічну фармацію та фармацевтичну опіку, яку студенти вивчали на кафедрі під керівництвом Заслуженої лікарки України, д.мед.н., професорки Ірини Купновицької. До складу екзаменаційної комісії, яка перевіряла ступінь засвоєння здобувачами програмних результатів навчання відповідно до ОПП, увійшли і представники практичної фармації. А саме: начальниця Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області Надія ШПУР, завідувачка ТОВ “Аптека Центорія” Ярослава Самборська, керівниця відділу навчання персоналу мережі аптек “Здорова родина” Ольга Кравчук, дивізійний директор мережі аптек “Подорожник Станіслав” Іванна Найдич, завідувачка аптеки “МІФ”, канд.фарм.н. Олександра Максименко, багаторічний технічний директор ТОВ “Барва”, к.тех.н. Василь Межиброцький.
Студенти показали дуже добрі результати демонстрації своїх практичних навичок. За даними відповідальної секретарки комісії, к.фарм.н., доценти Ірини Білик середній бал ОСПІ випускників склав 4,37. До слова, саме ці випускники порадували та добрим складанням першого етапу атестації випускників, з яких склали за першим разом ЄДКІ КРОК 2 “Фармація” 95% здобувачів.

Leave a Reply