На кафедрі медичної біології і медичної генетики спільно із кафедрою мовознавства відбувся майстер-клас. Тема даного заходу — підсумкове заняття із медичної гельмінтології «Лабораторна діагностика гельмінтозів». Майстер-клас для студентів І курсу медичного факультету провели доцентка кафедри медичної біології і медичної генетики Любов Швець та доцентка кафедри мовознавства Марія Гуцол. На занятті студенти ознайомилися із основними методами лабораторної діагностики гельмінтозів, ідентифікували цих паразитів за морфологічними особливостями яєць, за допомогою макро – та мікропрепаратів. Особлива увага на занятті була приділена латинській термінології: визначенню систематичного положення гельмінтів: типів, класів, видів. Студенти використовували знання латинської мови при формулюванні діагнозів. Присутні на занятті завідувачка кафедри інфекційних хвороб та епідеміології, професорка Олександра Пришляк та завідувачка кафедри клінічної фармакології і клінічної фармації, професорка Ірина Купновицька наголосили, що міждисциплінарні майстер класи сприяють кращому засвоєнню знань студентами та розвитку у них клінічного мислення.


