16 квітня на базі кафедри ортопедичної стоматології під керівництвом завідувача, професора Зіновія Ожогана та доцентів кафедри: Олега Шутака, Олени Рожко та Володимира Палійчука відбулося навчання студентів 5 курсу щодо використання внутрішньоорального цифрового сканера. Такі технології стають стандартами сучасної стоматології. Студенти мали можливість спробувати нові методики у стоматології, які дають можливість надавати лікувальні послуги для населення на якісно новому рівні. Знання, отримані на таких заходах, дадуть можливість майбутнім випускникам бути конкурентно спроможними серед інших випускників стоматологічних факультетів України. Це навчання стало ще одним кроком до професійності та сучасності наших студентів. Такі заходи дуже важливі, тому що вони формують нове покоління свідомих та прогресивних фахівців.



