24 квітня 2025 року на базі КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» відбулася науково-практична конференція, присвячена веденню кардіо-рено-метаболічних пацієнтів. Актуальні питання та новітні рекомендації представили у своїх виступах професор Костіцька Ірина Олександівна та професор Федоров Сергій Валерійович.
Доценти кафедри внутрішньої медицини №1, клінічної імунології та алергології ім. акад. Є.М.Нейка, Камінський Віталій Ярославович та Михалойко Ірина Степанівна також активно долучилися до роботи конференції, поділившись сучасними підходами до ренопротекторної терапії.





