16 квітня на кафедрі анатомії людини відбувся І тур олімпіади з «Анатомії людини». Участь взяли студенти 1-3 курсів спеціальностей Медицина та Стоматологія.
Вітаємо учасників та переможців! Рекордсмен за кількістю правильних відповідей з усіх завдань — Дземан Данило!
Попереду — підготовка до ІІ туру. До Перемоги!




