Привітання з Великоднем!

Дорога університетська родино! Щиро вітаю вас із Світлим Воскресінням Христовим!

Цей день символізує перемогу світла над темрявою, добра — над злом, життя — над смертю. Він наповнює наші серця вірою в силу правди, надією на краще майбутнє та надихає творити й примножувати добро попри всі випробування.

Сьогодні кожен з нас найбільше прагне миру — у країні, у наших оселях, у серці кожного з нас. Бажаю, аби Великдень приніс у наші домівки злагоду, тепло, затишок, радість спілкування з рідними, а в душі — незгасну віру в перемогу життя, правди і любові.

У ці тривожні, але сповнені надії дні особливо важливо берегти одне одного, допомагати ближнім і залишатися єдиними у спільній справі — служінні людям, навчанню і вихованню майбутніх фахівців, які рятують життя та повертають надію.

Нехай світло Христового Воскресіння стане для нас джерелом натхнення, єдності й сили, а благодать Божа веде нас до мирного й щасливого завтра.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

З повагою ректор Роман Яцишин

Leave a Reply