Працівники кафедри дитячої стоматології взяли активну участь у 94-й студентській науковій конференції, підготувавши зі студентами доповіді і тези. Усі добре постаралися і здобули три перших місця: за усну доповідь – Катерина Штурмак (III курс 11 група), керівники – доц. Наталія Шовкова і ас. Валентин Аваков; за постерні доповіді – Святослав Бойчук і Святослав Романюк (IV курс 11 група), керівник – доц. Ірина Лісецька та Анастасія Боднар і Вероніка Бабецька (V курс 18 група), керівник – доц. Ганна Семенюк.
Свято науки вдалося на славу!









