Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти висловив подяку викладачам Івано-Франківського національного медичного університету за професіоналізм і злагоджену роботу в олімпіаді під час організації та проведення III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Зокрема, подяку отримали:
Мельник Дмитро Олександрович, кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії, фармацевтичного аналізу та післядипломної освіти – за роботу в олімпіаді з хімії;
Шулепа Світлана Георгіївна, викладачка фахового медичного коледжу ІФНМУ – за роботу в олімпіаді з математики.
Горді за наших викладачів, які не лише формують майбутніх медичних фахівців, а й сприяють розвитку обдарованої молоді України!


