Викладачі ІФНМУ отримали подяку за участь в організації III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти висловив подяку викладачам Івано-Франківського національного медичного університету за професіоналізм і злагоджену роботу в олімпіаді під час організації та проведення III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Зокрема, подяку отримали:

Мельник Дмитро Олександрович, кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії, фармацевтичного аналізу та післядипломної освіти – за роботу в олімпіаді з хімії;

Шулепа Світлана Георгіївна, викладачка фахового медичного коледжу ІФНМУ – за роботу в олімпіаді з математики.

Горді за наших викладачів, які не лише формують майбутніх медичних фахівців, а й сприяють розвитку обдарованої молоді України!

Leave a Reply