Доцентка ІФНМУ Михалойко Ірина взяла участь у науково-практичній конференції, присвяченій Всесвітньому дню нирки.

13-14 березня 2025 року у м. Київ відбулася науково-практична конференція, присвячена Всесвітньому дню нирки. У заході взяли участь провідні фахівці галузі, обговорюючи сучасні підходи до діагностики та лікування ниркових захворювань.

Активну участь у конференції взяла доцент кафедри внутрішньої медицини №1, клінічної імунології та алергології ім. Є.М.Нейка та лікар-нефролог КПН “ОКЛ ІФ ОР” Михалойко Ірина, яка представила доповідь на тему “Сучасні аспекти лікування АНЦА-асоційованих васкулітів”, окрім цього, вона поділилася клінічним випадком зі своєї практики

Leave a Reply