14 березня 2025 року асистент нашої кафедри Андрій Павлович Мандзій взяв участь у Лікарському освітньому форумі «Сучасне лікування онкозахворювань. Лікування раку нирки та раку сечового міхура», який відбувся в очному форматі в м. Київ.

Захід створений для того, щоб об’єднати лікарів з усіх точок України, щоб створити разом протидію раку, а також запобігти його, там де ми можемо, надати пацієнтам більше ефективних методів лікування, покращити якість життя і продовжити його.

Leave a Reply