Відбувся І тур студентської олімпіади з ендокринології

12 березня на кафедрі ендокринології Івано-Франківського національного медичного університету відбувся І тур студентської олімпіади з ендокринології.

В даному заході взяли активну участь студенти 6 курсу медичного факультету. Під час проведення І туру олімпіади з ендокринології велика увага була приділена наданню невідкладної допомоги при гострих станах в ендокринології. Також студенти могли продемонструвати свої знання щодо сучасних методів діагностики та лікуванню цукрового діабету 1 та 2 типу.

Згідно результатів оцінювання:

І місце в І турі олімпіади з Ендокринології надано студентам 6 курсу –

Гавриш Юліану та Білоус Анні,

ІІ місце надано студенту 6 курсу Маційовському Олегу,

ІІІ місяце зайняла студентка 6 курсу Антонюк Надія.

Вітаємо переможців та дякуємо за активність всім учасникам.

Leave a Reply