12 березня на кафедрі ендокринології Івано-Франківського національного медичного університету відбувся І тур студентської олімпіади з ендокринології.
В даному заході взяли активну участь студенти 6 курсу медичного факультету. Під час проведення І туру олімпіади з ендокринології велика увага була приділена наданню невідкладної допомоги при гострих станах в ендокринології. Також студенти могли продемонструвати свої знання щодо сучасних методів діагностики та лікуванню цукрового діабету 1 та 2 типу.
Згідно результатів оцінювання:
І місце в І турі олімпіади з Ендокринології надано студентам 6 курсу –
Гавриш Юліану та Білоус Анні,
ІІ місце надано студенту 6 курсу Маційовському Олегу,
ІІІ місяце зайняла студентка 6 курсу Антонюк Надія.
Вітаємо переможців та дякуємо за активність всім учасникам.



