Студенти ІФНМУ отримали стипендії та премії від міста

Івано-Франківськ продовжує підтримувати талановиту молодь! У Католицькому ліцеї святого Василія Великого відбулося вручення сертифікатів обдарованим студентам франківських університетів, серед яких ціла когорта представників Івано-Франківського національного медичного університету.

Цьогоріч 100 студентів отримуватимуть стипендії, а ще 21 – премії від міської ради. Це вагоме визнання їхньої наполегливості, здобутків у навчанні та активної громадянської позиції. Під час урочистостей міський голова подякував викладачам за якісну освітню базу, а студентам – за їхні успіхи та волонтерську діяльність на підтримку Збройних Сил України.

Отож, стипендіатами від Івано-Франківського національного медичного універистету стали:

  • Валовіна Неля Юріївна
  • Витвицький Андрій Юрійович
  • Грудзевич Вікторія Володимирівна
  • Дехтяр Аліна Григорівна
  • Каміньска Вероніка
  • Клим’юк Святослав Богданович
  • Ковалевський Віталій Володимирович
  • Козовий Володимир Русланович
  • Корнута Марія Андріївна
  • Кривенька Марія-Вікторія Тарасівна
  • Михайлик Марія Ярославівна
  • Плитус Святослав Романович
  • Присяжнюк Софія Тарасівна
  • Слободян Олег Ігорович
  • Твердохліб Лілія Валеріївна
  • Штурмак Катерина
  • Шукайлик Остап Віталійович.
  • Премію Івано-Франківської міської ради на 2025 рік отримали:
  • Берлін Софія Володимирівна
  • Бикович Анна Костянтинівна
  • Бурмас Ірина Василівна
  • Мушка Ангеліна Геннадіївна
  • Палійчук Юлія Юріївна
  • Тріщук Софія Віталіївна
  • Шостак Дмитро Анатолійович.

Щиро вітаємо наших студентів із заслуженими нагородами та бажаємо подальших успіхів у навчанні, професійному розвитку та суспільній діяльності!

*Фото пресслужби міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Leave a Reply