Івано-Франківськ продовжує підтримувати талановиту молодь! У Католицькому ліцеї святого Василія Великого відбулося вручення сертифікатів обдарованим студентам франківських університетів, серед яких ціла когорта представників Івано-Франківського національного медичного університету.
Цьогоріч 100 студентів отримуватимуть стипендії, а ще 21 – премії від міської ради. Це вагоме визнання їхньої наполегливості, здобутків у навчанні та активної громадянської позиції. Під час урочистостей міський голова подякував викладачам за якісну освітню базу, а студентам – за їхні успіхи та волонтерську діяльність на підтримку Збройних Сил України.
Отож, стипендіатами від Івано-Франківського національного медичного універистету стали:
- Валовіна Неля Юріївна
- Витвицький Андрій Юрійович
- Грудзевич Вікторія Володимирівна
- Дехтяр Аліна Григорівна
- Каміньска Вероніка
- Клим’юк Святослав Богданович
- Ковалевський Віталій Володимирович
- Козовий Володимир Русланович
- Корнута Марія Андріївна
- Кривенька Марія-Вікторія Тарасівна
- Михайлик Марія Ярославівна
- Плитус Святослав Романович
- Присяжнюк Софія Тарасівна
- Слободян Олег Ігорович
- Твердохліб Лілія Валеріївна
- Штурмак Катерина
- Шукайлик Остап Віталійович.
- Премію Івано-Франківської міської ради на 2025 рік отримали:
- Берлін Софія Володимирівна
- Бикович Анна Костянтинівна
- Бурмас Ірина Василівна
- Мушка Ангеліна Геннадіївна
- Палійчук Юлія Юріївна
- Тріщук Софія Віталіївна
- Шостак Дмитро Анатолійович.
Щиро вітаємо наших студентів із заслуженими нагородами та бажаємо подальших успіхів у навчанні, професійному розвитку та суспільній діяльності!






*Фото пресслужби міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.
