27-28 лютого 2025 року у м. Яремче відбувся Міжнародний медичний форум «Гастроентерологічна патологія у внутрішній медицині», що був присвячений актуальним питанням діагностики та лікування захворювань органів травлення. Співголовами організаційного комітету були д.мед.н., проф. Дорофєєв Андрій Едуардович (м.Київ) та проф., д.мед.н., завідувач кафедри загальної практики – сімейної медицини та реабілітації Міщук Василь Григорович (м. Івано-Франківськ). Окрім головування проф. Василь Міщук представив дві наукові доповіді: «Особливості перебігу дивертикулярної хвороби у пацієнтів з ожирінням» та «Порушення функції товстої кишки при гіпотиреозі», що викликали жваву дискусію та обговорення серед учасників.
Також на даному заході презентувала частину своєї наукової роботи асистентка кафедри загальної практики – сімейної медицини та реабілітації ІФНМУ , заступниця декана факультету наук про здоров’я Тетяна Мізюк.
Участь у роботі медичного форуму взяли представники кафедри доц. Шаламай У.П., ас. Козінчук Г.В., ас. Єнушевська Н.С.



