13 лютого 2025 року працівники факультету підготовки іноземних громадян провели онлайн-засідання зі студентами 6 курсу.
На зустрічі обговорювали питання реєстрації випускників для проведення тестового та ліцензійного іспиту Крок 2 ОПП “Медицина”. Більшість здобувачів планує прибути на територію нашої держави для очного складання іспиту. У зустрічі взяли участь відповідальні фахівці, заступники, інспектори – Володимир Волошинович, Іван Стойка, Марʼян Волошинович, Світлана Родчин, Ніна Шульга. Головував на засіданні декан факультету Дмитро Соломчак.
Сподіваємось, що безпекова ситуація на території України не погіршиться, і випускна кампанія пройде спокійно, а майбутні випускники зможуть продемонструвати високий рівень знань і навичок.


